www.www.kshandballposadagorna.pl



ZAMKNIJ
DOPISZ SIĘ
WYPISZ SIĘ

                                                 Witamy na naszej stronie internetowej - KS Handball Posada Górna

OSTATNIE AKTUALNOŚCI
2016-04-01
Kolejne zwycięstwo naszych dziewcząt podczas turnieju LajkonikCup!!!!!
W drugim meczu turnieju nasze szczypiornistki pokonały drużynę gospodarzy turnieju SKS *Kusy* 1 Kraków 15-14!!!! Brawo dla Dziewcząt!!!!!!
2016-04-01
Posada Górna wygrywa pierwszy mecz w LajkonikCup
Drużyna KS Handball Posada Górna wygrała pierwszy mecz turnieju LajkonikCup w Krakowie!!!!
2016-03-26
Turniej Lajkonik Kraków 31.03-03.04-2016
Lista Zawodniczek Młodziczka Młodsza!!! 1. Przybyła Maria - Kapitan 2. Rogula Urszula 3. Rodzinka Izabella 4. Osękowska Kinga 5. Szul Julia 6. Samborska Nikolina 7. Pitrus Sara 8. Różowicz Maria 9. Różowicz Zuzanna 10. Kluska Katarzyna 11. Małek Kamila 12. Niemczyk Julia 13. Kenar Konstancja 14. Penar Katarzyny 15. Rodzinka Adrianna
2016-03-16
Rusza nabór do klasy sportowej o profilu piłki ręcznej w ZSP w Posadzie Górnej!
Dyrekcja ZSP w Posadzie Górnej informuje o prowadzonej rekrutacji uczniów do oddziału sportowego do klasy IV Szkoły Podstawowej i klasy I Gimnazjum o profilu piłki ręcznej.
Grudzień
2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

PROGRAM ROZGRYWANIA MECZY
 

ZARZECZE - PRZEWORSK

2014

 

04.12.2014 Czwartek

 

Mecz   Kategoria       Godzina         Drużyny

 

1          J                       16.00               Zarzecze – Jarosław

2          MA                  17.00               Zarzecze – Rozbórz Długi

3          JM                   18.00               Rzeszów – Rzeszów II

 

05.12.2014 Piątek

 

Hala sportowa w Zarzeczu

 

Mecz   Kategoria       Godzina         Drużyny

 

4          J                       9.30                 Zarzecze – Rzeszów

5          JM                   10.10               Rzeszów II – Secovce

6          MA                  10.50               Zarzecze – Michalovce

7          JM                   11.30               Zarzecze – Rzeszów

8          MA                  12.10               Rozbórz Długi – Lubeń

9          MB                  12.50               Okrużna – Użgorod

10        JM                   13.30               Zarzecze – Secovce

11        MA                  14.10               Rozbórz – Michalovce

12        JM                   14.50               Rzeszów - Zamość

13        MB                  15.30               Jarosław - Dzikowiec

14        MA                  16.10               Lubeń - Kraśnik

 

17:15 – Uroczyste otwarcie turnieju, przybycie Świętego Mikołaja

 

15        J                       18.00               Lublin - Posada

16        J                       18.40               Jarosław – Mielec

17       MA                   19:20               Zarzecze - Kraśnik

 

 

06.12.2014 Sobota

Hala sportowa Publicznego Gimnazjum nr 1 w Jarosławiu

 

18        MA                  9.00                 Michalovce – Kraśnik

19        MB                  9.40                 Jarosław – Okrużna

20        MB                  10.20               Dzikowiec – Użgorod

21        MA                  11.00               Michalowce - Lubeń

22        MB                  11.40               Jarosław – Użgorod   

23        MB                  12.20               Dzikowiec – Okrużna

Hala sportowa Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku

 

24        J                       9.00                 Mielec – Posada Górna

25        J                       9.40                 Lublin – Rzeszów

26        J                       10.20               Zarzecze – Mielec

27        J                       11.00               Rzeszów – Posada Górna

28        J                       11.40               Lublin – Mielec

29        J                       12.20               Jarosław – Posada

30        J                       13.00               Zarzecze – Lublin

31        J                       13.40               Jarosław – Rzeszów

Hala sportowa w Zarzeczu

 

32        JM                   12.30               Zarzecze – Zamość

33         JM                   13.10               Rzeszów – Secovce

34         JM                   13.50               Zarzecze – Rzeszów II

35         JM                   14.30               Secovce – Zamość

36         MA                 15.10               Rozbórz – Kraśnik

37        MA                  15.50               Zarzecze - Lubeń

38        JM                   16.30               Rzeszów II - Zamość

39        MAB               17.10               1A……………… – 2B……………… półfinał A

40        MAB               17.50               2A……………… – 1B……………… półfinał A

41        MAB               18.30               3A……………… – 4B……………… półfinał B

42        MAB               19.10               4A……………… – 3B……………… półfinał B

 

07.12.2014 Niedziela

Hala sportowa w Zarzeczu

 

43         M                    8.00                 mecz o VII miejsce

44         M                    8.40                 mecz o V miejsce

45         JM                   9.20                 mecz o III miejsce (3 z 4)

46         J                      10.00               Zarzecze – Posada Górna

47         M                    10.40               mecz o III miejsce

48         JM                   11.20               mecz o IV miejsce (5 z przegranym o 3 miejsce)

49         J                      12.00               Mielec – Rzeszów

50         M                    12.40               mecz o I miejsce

51         J                      13.20               Jarosław – Lublin     

52         JM                   14.00               mecz o I miejsce (1 z 2)

 

15:15 – Uroczyste Zakończenie Turnieju

 

Dojazdy do Jarosławia:

 

- sobota godz. 8.00 spod Internatu w Zarzeczu – Jarosław

(Michalovce, Okrużna, Kraśnik)

- sobota godz. 9.00 spod Internatu w Zarzeczu – Jarosław

(Dzikowiec, Lubeń, Użgorod)

- sobota godz. 13.00 Jarosław – Zarzecze

(Kraśnik, Staszów)

- sobota godz. 14.00 Jarosław – Zarzecze

(Michalovce, Okrużna, Dzikowiec, Lubeń)

 

Dojazdy do Przeworska:

 

- sobota godz. 8.00 spod Internatu w Zarzeczu – Przeworsk

(Rzeszów, Mielec, Lublin, Posada Górna)

- sobota godz. 8.40 spod Internatu w Zarzeczu – Przeworsk

(Zarzecze)

- sobota godz. 14.00 Przeworsk – Zarzecze

(Zarzecze, Posada Górna, Mielec)

- sobota godz. 15.00 Przeworsk – Zarzecze

(Lublin, Rzeszów)

 

 

 

Posiłki:

Internat Zespołu Szkół Rolniczych:

05.12.2014 piątek:

Obiad – 13.00 – 15.00

Kolacja – 18.00 – 20.00

 

06.12.2014 sobota:

Śniadanie – 7.00 – 8.30

Obiad – 13.30 – 15.30

Obiad – 12.30 – 14.30 (Stołówka w Zespole Szkół Zawodowych w Przeworsku)

Kolacja – 18.30 – 20.30

 

07.12.2014 niedziela:

Śniadanie – 6.45 – 8.45

Obiad – 12.00 – 14.00

 

Nasi Partnerzy i Sponsorzy

 Kominki KOMREM Gustaw Rzeszutek Sanok

tel. 602 313 075

Kompleksowe Usługi Budowlane

DAR-BUD Białowąs Dariusz

Wróblik Królewski tel. 603 838 580

Apteka REMEDIUM Jakub Fiejdasz Rymanów JAŚ WĘDROWNICZEK Rymanów

Studio Fotografii i Videofilmowania

Rymanów, ul. Rynek 10,  tel. 504 244 283

 

 

 

KS Handball Posada Górna

 

Wszelkie materiały zamieszczone na naszej stronie są własnością KS Handball Posada Górna, ich wykorzystanie, kopiowanie bez naszej zgody jest zabronione.

 Powered by: www.cdx.pl  
 

 

 

 

Zapraszamy na nasz facebookowy FanPage

 

(kliknij w ikonkę)